Dział Obsługi Klienta

 

Agata Szamałek-Umiastowska
Kierownik Działu Obsługi Klienta

tel.: 61 436-05-47, wew. 119
pok. nr 2
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Magdalena Jasińska
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel.: 61 436-05-47, wew. 131
pok. nr 2
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzi między innymi reklamacje i windykację należności

 

Marta Tłoczek
Starszy inspektor ds. Obsługi Klienta

tel.: 61 436-05-47, wew. 132
pok. nr 2
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzi rozliczenia klientów indywidualnych z terenu:

ulic:  3-go Maja, 68 Płk. Piechoty, Armii Poznań, Asnyka, Azaliowa, Baczyńskiego, Bartkowiaka, Batorego, Bema, Błękitna, Boh. Monte Cassino, Broniewskiego, Brylantowa, Bytomska, Cegielskiego, Chopina, Chrobrego, Culica nr 1, Cyrkoniowa,  Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Donaja, Dondajewskiego, Drzymały, Dzieci Wrzesińskich, Fenrycha, Fromborska 27-72, Gałczyńskiego, Gdańska, Generała Abrahama, Gliwicka, Grudzielskiego, Grunwaldzka – numery parzyste, Gubińska, Gwieździsta, Hernesa, Harcerska, Jarocińskiego, Jasna, Kaliska nr 1c, 8, 13, 14, 38, Kasprowicza, Kilińskiego, Kolejowa, Kołobrzeska, Kopernika, Kosińskiego, Kościelna, Kościuszki, Koszalińska, Koszarowa, Królowej Jadwigi, Kruczkowskiego, Krzyżagórskich, Księżycowa, Ks. Laskowskiego, Kujawy, Kwarcowa, Legii Wrzesińskiej, Legnicka, Leśmiana, Letnia, Libelta, Lieske, Mickiewicza, Mierosławskiego, Miłosławska, Mycielskiego, Nałkowskiej, Norwida, Nowaka, Olsztyńska, Opalowa, Opieszyn, Opolska, Orkana, Owocowa, Paderewskiego, Pogodna, Pola, Powstańców Wlkp., Prądzyńskiego, Prusa, Pułaskiego, Raciborska, Reymonta, Rubinowa, Rynek, Rzeczna, Skoraczewskiego, Słowian, Sołtysiaka, Spacerowa, Staffa, Stasiewskiego, Szafirowa nr 26, 51 i 53, Szała, Szczecińska nr 27, Szeroka, Szosa Witkowska, Szyftera, Traugutta, Trawińskiego, Troczyńskiego, Turwida, Tuwima, Wałbrzyska, Warmińska, Warsztatowa, Wawrzyniaka, Wczasowa, Wietrzyńskiego, Wiewiórowskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zamkowa, Zapolskiej, Zielonogórska, Żagańska, Żeromskiego,

wsi: Bardo, Bierzglin, Broniszewo, Bukowy Las, Chocicza Wielka nr 11, Chociczka, Chwalibogowo, Gonice, Goniczki, Gozdowo, Grzybowo, Gulczewko, Gulczewo, Gutowo Małe, Gutowo Wielkie, Kleparz, Nadarzyce, Neryngowo, Nowy Folwark, Opatówko, Otoczna, Przyborki – sieć wiejska, Psary Małe, Psary Polskie – sieć wiejska, Psary Wielkie, Sędziwojewo, Słomowo, Słomówko, Sobiesiernie, Sołeczno, Sokołowo, Stanisławowo, Węgierki, Wódki.

wspólnot: „Dziesiątka”, na ul. Gnieźnieńskiej 10, przy ul. Szosa Witkowska 1, „Przy Parku”, na ul. Gnieźnieńskiej 31, przy ul. Zielonogórskiej 19, przy ul. Gendka 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, przy ul. 68 Płk Piechoty 8, Gen.Kutrzeby 2, 4, 6, 8, 10, Legii Wrzesińskiej 20.

 

Agnieszka Kaczmarek
Starszy inspektor ds. Obsługi Klienta

tel.: 61 436-05-47, wew. 144,
pok. nr 2
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzi rozliczenia klientów indywidualnych z terenu:

ulic: Akacjowa, Brzozowa, Chełmońskiego, Chmielowskiego, Ciszaka, Czapskiego, Czerniejewska, Daszyńskiego, Długosza, Dolnośląska, Elbląska, Fedyka, Gendka, Głogowska, Gnieźnieńska, Gorzowska, Grottgera, Grunwaldzka – nr nieparzyste, Fabryczna, Fromborska nr 1-14 a, 18a, 46a, 47 i 50a, Jana Pawła II, Jasna nr 14, Kadłubka, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Koniecznego, Konopnickiej, Koralowa, Kossaka, Kosynierów, Kożuchowska, Kwiatowa, Kwidzyńska, Lazurowa, Leśna, Lubuska, Łokietka, Łużycka, Makowskiego, Malborska, Malczewskiego, Marcinkowskiego, Matejki, Mazurska, Niestrawskiego, Norwida, Ogrodowa, Oleśnicka, Orzeszkowej, Owocowa 1c, Parkowa, Polkowicka, Promienista, Sądowa, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Słupska, Sokołowska, Spokojna, Staszica, Suwalska 3 i 8, Szafirowa, Szczecińska, Szkolna, Ściegiennego, Świdnicka, Świętokrzyska, Tęczowa, Tuhego, Turkusowa, Warszawska, Waryńskiego, Wielkopolska, Wiśniowa, Wita Stwosza, Witkiewicza, Witkowska, Wojska Polskiego, Wrocławska, Zamysłowskiego, Żwirki i Wigury,

wsi: Białężyce, Bierzglinek, Chocicza Mała, Chocicza Wielka, Grzymysławice, Kaczanowo, Kawęczyn, Krzywa Góra, Marzenin, Noskowo, Nowa Wieś Królewska, Obłaczkowo, Osowo, Psary Polskie – sieć miejska, Przyborki – sieć miejska, Radomice, Strzyżewo,

wspólnot: przy ul. Zamysłowskiego 24, przy ul. 68 Płk. Piechoty 10, przy ul. Koszarowej 17, przy ul. Owocowej 1, „Pod Trójką”, przy ul. Gen. Kutrzeby 3, „Pod Piątką”, przy ul. Gen. Kutrzeby 5, „Sami Swoi”, przy ul. Culica 3, przy ul. Culica 5, przy ul. Gnieźnieńskiej 28, przy ul. Warszawskiej 14, "Leśny Zakątek" przy ul. Ametystowej 11, 13 i 15

 

Lidia Imbierowicz-Strzemkowska
Starszy inspektor ds. Obsługi Klienta

tel.: 61 436-05-47, wew. 134
pok. nr 2
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzi kasę Przedsiębiorstwa oraz rozliczenia podmiotów gospodarczych z terenu miasta i wsi.