Ścieki

Ścieki

Ścieki doprowadzone są do oczyszczalni poprzez system kanalizacji sanitarnej oraz dowożone są taborem asenizacyjnym na punkt zlewny. W trosce o środowisko oraz komfort życia mieszkańców, PWiK Września nieustannie prowadzi inwestycje, rozbudowując sieć kanalizacyjną i umożliwiając właścicielom posesji podłączenie się do systemu.

Więcej...

Woda

Woda

W tej sekcji znajdują się informacje dotyczące produkcji wody, jej parametrów.

Więcej...

Laboratorium

Laboratorium

Laboratorium Analiz Wody i Ścieków PWiK Sp. z o.o. we Wrześni wykonuje badania próbek wód, ścieków i osadów ściekowych w ramach kontroli wewnętrznej PWiK oraz świadczy usługi dla Klientów zewnętrznych.

Więcej...

NFOŚiGW 

W dniu 30 grudnia 2021 r. została zawarta umowa nr 2232/2021/Wn15/OW-ok-kp/P pomiędzy Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni o dofinansowanie realizacji przedsięwzięcia pn.: "Modernizacja, rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków we Wrześni", w formie pożyczki ze środków NFOŚiGW.

Wartość przedsięwzięcia: 32.179.703,00 PLN
Pożyczka NFOŚiGW: 22.211.011,00 PLN

Umowa pożyczki przewiduje możliwość częściowego umorzenia spłaty pożyczki, w wysokości do 10% wypłaconej kwoty pożyczki, lecz nie więcej niż 1.000.000,00 zł.

Przedsięwzięcie polega na przebudowie i rozbudowie oczyszczalni ścieków we Wrześni, w zakresie układu technologicznego oczyszczania ścieków oraz gospodarki osadowej.

Inwestycja obejmie przebudowę części obiektów istniejących oraz budowę nowych obiektów układu technologicznego.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.