Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Wrześni
poszukuje pracownika do Działu Ekonomiczno-Finansowego

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości,
  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży oraz pozostałych dokumentów
  • przygotowywanie  rozliczeń CIT, VAT oraz innych sprawozdań i raportów finansowych dla instytucji zewnętrznych w tym GUS,
  • pozyskiwanie środków z funduszy zewnętrznych,
  • opracowywanie i składanie projektów pod kątem zewnętrznych źródeł finansowania: wnioski aplikacyjne, biznes plany, studia wykonalności itp.,
  • wdrażanie, rozliczanie oraz raportowanie przebiegu realizacji projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu rachunkowości,
  • minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w obszarze pozyskiwania funduszy unijnych oraz ich rozliczania,
  • znajomość przepisów wynikających z ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • umiejętność klasyfikowania i księgowania operacji,
  • doświadczenia w pracy przy pełnych księgach rachunkowych,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej oraz systematyczność,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w formie kursów i szkoleń.

Dokumenty aplikacyjne prosimy  przesyłać klikając poniżej:

lub pocztą na adres: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Miłosławska 8, 62-300 Września, z dopiskiem „Pracownik Działu Ekonomiczno-Finansowego

Zastrzegamy  sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Pracownika Działu Ekonomiczno-Finansowego prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Miłosławskiej 8, 62-300 Września, zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2017 r.”
Jeśli Pan/Pani wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli o treści:
„Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PWiK Sp. z o.o. we Wrześni moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w okresie 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji”.
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp.z o.o. z siedzibą przy ul. Miłosławskiej 8, 62-300 Września.
Jednocześnie informujemy, że Pani/Pana dane nie będą udostępnione innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie postępowania rekrutacyjnego. Cofnięcie zgody skutkuje wyłączeniem Pani/Pana kandydatury w kolejnych etapach rekrutacji.

poszukuje pracownika do Działu Techniczno-Inwestycyjnego

Podstawowe obowiązki:
    • uzgadnianie i weryfikacja dokumentacji projektowych w zakresie branży instalacyjnej,
    • przygotowywanie dokumentów przetargowych w postępowaniach prowadzonych przez przedsiębiorstwo oraz uczestniczenie w postępowaniach przetargowych,
    • prowadzenie nadzoru nad realizacją zleconych projektów,
    • kontakt z projektantami i wykonawcami,
    • udział w przygotowywaniu wieloletnich planów rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych,
    • odpowiedzi na wszelkiego rodzaju zapytania i pisma wpływające do działu,
    • wydawanie warunków przyłączenia, technicznych na budowę sieci wod.-kan.,
    • weryfikacja kosztorysów,
    • obsługa klienta,
    • inne zadania konieczne do prawidłowego funkcjonowania działu.

Wymagania:
    • wykształcenie: wyższe techniczne – inżynieria środowiska, pokrewne,
    • doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok w branży,
    • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office,
    • mile widziana znajomość programów do kosztorysowania,
    • umiejętność czytania rysunków technicznych sieci wod.-kan.,
    • znajomość przepisów Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, Prawa Budowlanego i Prawa Wodnego,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać klikając poniżej:

lub pocztą na adres: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Miłosławska 8, 62-300 Września, z dopiskiem „Pracownik Działu Techniczno-Inwestycyjnego

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownika Działu Techniczno-Inwestycyjnego prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Miłosławskiej 8, 62-300 Września, zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2017 r.”
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Miłosławskiej 8,  62-300 Września.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne oraz  pozostaje bez wpływu na wynik postępowania rekrutacyjnego.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework