poszukujemy pracownika na stanowiska:

Operator urządzeń oczyszczania ścieków

Opis stanowiska:
• obsługa i utrzymanie urządzeń i instalacji wodno-ściekowych w sprawności technicznej,
• udział w zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesu technologicznego oczyszczania ścieków,
• wykonywanie prac remontowych i konserwacyjnych na terenie oczyszczalni ścieków,
• prowadzenie zapisów w książkach obiektów, sporządzanie raportów,
• usuwanie usterek oraz awarii na terenie obsługiwanych obiektów,
• udział w rozruchu nowych urządzeń i obiektów,

Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe (preferowane: mechanik, elektromechanik, automatyk),
• prawo jazdy kat. B,
• dyspozycyjność,
• umiejętność obsługi komputera.

Mile widziane:
• mile widziane uprawnienia SEP,
• mile widziane uprawnienia spawalnicze,
• mile widziane doświadczenie zawodowe przy obsłudze urządzeń przemysłowych,

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
• wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym,
• możliwość rozwoju zawodowego w formie kursów i szkoleń,
• możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Operator urządzeń oczyszczania ścieków prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Miłosławskiej 8, 62-300 Września, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2017 r.”
Jeśli Pan/Pani wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli o treści: „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PWiK Sp. z o. o. we Wrześni moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w okresie 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji”.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Miłosławskiej 8, 62-300 Września.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.
Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne oraz pozostaje bez wpływu na wynik postępowania rekrutacyjnego.
Jednocześnie informujemy, że Pani/Pana dane nie będą udostępnione innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie postępowania rekrutacyjnego. Cofnięcie zgody skutkuje wyłączeniem Pani/Pana kandydatury w kolejnych etapach rekrutacji.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework